Close
en
 • pl

Regulations

Regulamin Apartamenty Komfort

§ 1. WSTĘP

 1. Niniejszy regulamin określa warunki rezerwacji oraz korzystania z Apartamentów Komfort.
 2. Właściciele apartamentów będą Państwu bardzo wdzięczni za przestrzeganie niniejszego regulaminu, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa pobytu wszystkich naszych gości.

§ 2. REZERWACJA

 1. W celu dokonania rezerwacji należy skorzystać z systemu rezerwacyjnego dostępnego na stronie internetowej pod adresem www.apartamentykomfort.eu lub prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach od 10.00 do 20.00 pod numerem +48 663 282 202

  W celu zarezerwowania pobytu wymagana jest wpłata 30% zaliczki jako gwarancja Państwa pobytu. Pozostałe kwota płatna jest najpóźniej na 14 dni przed przyjazdem na rachunek  bankowy :

  Apartamenty Komfort
  Santander Bank Polska : 37 1500 1041 1210 4005 0092 0000

  lub gotówką w dniu przyjazdu po odbiorze apartamentu.

  Brak wpłaty zaliczki lub pozostałej kwoty automatycznie anuluje Państwa rezerwację w naszym apartamencie a wpłacona zaliczka przepada.

  Dane, które należy podać w trakcie rezerwacji :
  • Imię, Nazwisko,
  • dane kontaktowe,
  • termin pobytu, data przyjazdu i wyjazdu,
  • ilość osób w apartamencie oraz planowaną godzinę przybycia.   

Istnieje również możliwość rezerwacji na stronie  www.booking.com

§ 3. ANULOWANIE REZERWACJI ,ZMIANA DATY POBYTU, SKRÓCENIE POBYTU

 1. Wpłacona zaliczka traktowana jest jako gwarancja Państwa rezerwacji/pobytu.

  W przypadku nie wpłacenia pozostałej kwoty za pobyt, rezerwacja na 14 dni przed przyjazdem zostaje automatycznie anulowana w naszym systemie rezerwacyjnym.
 2. Z przyczyn losowych Najemca który wpłacił 100% kwoty za pobyt ma prawo do zmiany terminu swojego pobytu po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym o wolnym terminie w naszym apartamencie. Potwierdzenie zmiany pobytu otrzymacie Państwo również drogą mailową.
 3. Po opłaceniu zaliczki istnieje możliwość zamiany daty Państwa pobytu do 10 dni przed zaplanowanym przyjazdem. O zaistniałym fakcie prosimy nas niezwłocznie poinformować.

§ 4. USŁUGA WYNAJMU APARTAMENTU

 1. Cena wynajmu uwzględnia wszystkie opłaty za media tj. prąd, woda, ogrzewanie, TV, Wi-Fi, wywóz śmieci.

Dodatkowe opłaty :

 1. Jednorazowa opłata za obsługę : wydanie apartamentu, pościele, ręczniki, sprzątanie końcowe.
 2. Garaż podziemny 40 zł /doba : (Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Najemcy)
 3. Opłata uzdrowiskowa: 4,00 PLN za osobę dorosłą /doba , 2,00 PLN za dziecko do lat  6/doba

§ 5. OBOWIĄZKI KLIENTA

 1. Najemca zobowiązuje się używać przedmiotu najmu wyłącznie w celach mieszkaniowych i nie może oddawać apartamentu w podnajem ani bezpłatne używanie osobom trzecim.  
 2. W apartamencie nie może przebywać większa liczba osób, niż przewidziana jest w danym apartamencie oraz została zgłoszona w procesie rezerwacji.
 3. Najemca zobowiązany jest do zachowania apartamentu w stanie zastanym w momencie rozpoczęcia pobytu. Przestawianie mebli oraz sprzętów AGD/RTV, będących na wyposażeniu apartamentu jest zabronione.
 4. W apartamentach obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22.00 do godziny 7.00
 5. Najemca ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy lub winy osób przebywających w wynajmowanym przez Najemcę apartamencie w okresie trwania umowy najmu apartamentu.
 6. W przypadku wystąpienia szkody, niezwłocznie po jej stwierdzeniu, Klient powinien zawiadomić zarządcę nieruchomości Tel 663 282 lub 609 216 233
 7.  Najemca odpowiedzialny jest za kartę magnetyczną do apartamentu, a w razie zagubienia – zobowiązany jest do pokrycia kosztów ( 200 zł)
 8. Ze względu na bezpieczeństwo i komfort gości palenie papierosów/ używanie świec w apartamencie jest zabronione! W apartamentach znajdują się czujki dymu w przypadku złamania zakazu palenia Najemca jest zobowiązany do zapłaty kary w wysokości 500 zł oraz pokrycia kosztów za wezwanie straży pożarnej
 9. Prosimy o pozostawienie apartamentu w stanie w jakim go odebraliście oraz o wynoszenie śmieci (pojemniki znajdują się na dziedzińcu)

§ 6. PRZYJAZD, ODBIÓR KLUCZY I PŁATNOŚĆ

W dniu przyjazdu prosimy o kontakt telefoniczny minimum godzinę przed planowanym przyjazdem Nr. telefonu w sprawie odbioru apartamentu otrzymacie Państwo w wiadomości sms oraz e-mail.

 1. Doba rozpoczyna się od godz. 15.00 i kończy o godz. 11.00 dnia następnego.
 2. Zameldowanie odbywa się od godziny 15.00 do godz. 22.00.
 3. Procedura zameldowania : wymagane okazanie przez Gościa dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz wypełnienia formularza zameldowania . Na życzenie wystawiamy Faktury VAT.

  Może obowiązywać  wpłata kaucji zabezpieczającej w wysokości 300 zł. Kaucja jest zwracana podczas wymeldowania. Kaucja jest zabezpieczeniem w przypadku szkód lub zniszczeń, o których mowa w § 5 pkt.6.

§ 7. SIŁA WYŻSZA

 1. W przypadku wystąpienia niemożliwych do przewidzenia okoliczności, których skutków nie można natychmiast zlikwidować zwyczajowymi środkami, Wynajmujący  rezerwuje sobie prawo zaproponowania Najemcy lokalu zastępczego. Wynajmujący ma prawo, w przypadku wystąpienia zjawisk mających charakter siły wyższej odstąpić od umowy. Dotyczy to również przypadków, w których bezpieczeństwo osobiste Najemcy lub jego majątku, z powodów niezależnych od Wynajmującego, nie będzie mogło być zagwarantowane. 
 2. W okolicznościach wskazanych w § 7 pkt 1 kwoty wpłacone przez Najemcę podlegają natychmiastowemu zwrotowi, z potrąceniem kwot należnych Wynajmującemu za usługi już wykonane.

§ 8. POSTANOWIENIA KOŃCOWE :

Prawem właściwym dla sporów pomiędzy Wynajmującym, a  Najemcą jest prawo polskie.

Spory rozstrzygane będą przez sąd właściwy dla Wynajmującego.

Comfortable apartments

Tailored to your needs

Strzałka w lewo Strzałka w prawo
Karpacz – Panorama Karkonoszy – Komfort LUX
Ikona gościmax. 4 os.
Ikona gości45 m2
See details
Kołobrzeg – Bliżej Morza – Komfort LUX
Ikona gościmax. 4 os.
Ikona gości45 m2
See details
Karpacz – Panorama Karkonoszy – Komfort PLUS
Ikona gościmax. 4 os.
Ikona gości32 m2
See details
Kołobrzeg – Seaside Park
Ikona gościmax. 4 os.
Ikona gości30 m2
See details
Ustronie Morskie – Na Klifie – Komfort LUX
Ikona gościmax. 4 os.
Ikona gości50 m2
See details
Kołobrzeg – Bliżej Morza – Komfort STUDIO
Ikona gościmax. 3 os.
Ikona gości32 m2
See details
Kołobrzeg – Bliżej Morza – Komfort PLUS
Ikona gościmax. 4 os.
Ikona gości40 m2
See details
Sianożęty Perłowa Przystań z panoramicznym widokiem na morze
Ikona gościmax. 6 os.
Ikona gości60 m2
See details
See all
Ikona zamknięcia